Kdo jsem

Jsem duše putujíci v lidské podobě, nabitá zkušenostmi a znalostmi zrozená na Slovensku. Již od mládí mě fascinoval bartending, který jsem vnímala nejen jako umění přípravy drinků, ale především jako možnost navazování hlubokých spojení s hosty. Tato vášeň mě vedla k rozhodnutí opustit Evropu a prožít devět let v Austrálii, kde jsem čelila výzvám, ale také zažívala nezapomenutelné okamžiky, které mě formovaly.

Moje láska k oceánu se prohloubila během pobytu v Austrálii, kde jsem trávila rána a večery plaváním, bodysurfingem či freedivingem. Oceán mě inspiroval svou živostí a svobodou, a stal se pro mě zdrojem obrovské energie, kterou jsem dále prozkoumávala prostřednictvím praktizovaním různých stupňů jógy při východech a západech slunce na pláži.

V oblasti bartendingu jsem si během několika let osvojila mnoho dovedností, zúčastnila se světových koktailových soutěží a stala jsem se známou osobností v rámci barmanského světa v Sydney. Nicméně to, co mě na této práci skutečně naplňovalo, byl lidský přístup, vytváření komunity a empatie mezi mnou, hosty a kolegy.

Noční život byl energii ubývající a přišel čas přesedlat na další životní etapu. Následovalo cestování, freediving v různých zákoutích světa, prohlubování jógových znalostí a zkušeností, setkání spřízněné duše a následně přesun zpět na Starý Kontinent. Po návratu do Evropy jsem spolu se svou spřízněnou duší převzala rodinný penzion, který jsme přeměnili na jógové centrum. Tento krok mi umožnil propojit se s dalšími podobně naladěnými dušemi. Navrátila jsem se k bartendingu v nealkoholické formě, objevujíc rostlinnou diverzitu mimo kulinární kontext.

Mou vášní zůstává rostlinná strava, vaření, ekologie a osobní růst. Porozumění lidské mysli, láska k přírodě, hudba a vztahy jsou pro mě klíčové. Cestování mi umožňuje poznávat různé kultury, což prohlubuje moji empatii a vnímání souvislostí. Ceremoniální kakao mně sprevádza na mojí ceste jako duševní medicína, organizuji kakao ceremonie a jsem nadšencem porozumění hlasu srdce a svého vnitřního guru.

Život ve vesnici, obklopená přírodou, mi umožnil objevit svět přítomnosti a vděčnosti. Věnuji se vnitřnímu růstu, mindfulness a ráda bych předala své zkušenosti všem, kteří vstoupí do mého světa.

PS: Seznam certifikací zde nenajdete. Samozřejmě, že mám v rukávu kurzy. Mám však pocit, že seznam certifikací není nikdy tak výmluvný jako introspektivní pohled, autenticita, upřímné vztahy a pochopení základních vazeb v živote.

Kde se cítím jako doma