Jógové pobyty

Síla (v) přítomnosti
20.06.2024 – 23.06.2024

Cena za 6800,-/osoba/víkend

Co na Vás čeká:

 • (Nejen) Jógový program s Mischou Čech Bónovou
 • 3noci/3dny v nádherném Penzionu Frymburk, který budeme mít pouze pro sebe
 • Polopenze na rostlinné bázi (3x večeře a 3x snídaně)
 • Načerpání energie na Šumavě
 • Kakaová ceremonie s ceremoniálním kakaem z Jižní Ameriky
 • Malá, intimní skupinka podobně smýšlejících duší

Červen je přechod z teplého jara do léta a tento víkend je zaměřen na (znovu) objevení našich myšlenkových pochodů v nás samotných a zejména k sobě samým. Čeká na nás nejen jóga na trávníku v zajetí výhledů na Lipno a zpěvu ptáků; ale také uplňkový kruh, při kterém využijeme energii Měsíce a vypustíme nepotřebné. Nejenže je úplněk, ale také Slunovrat, kde budeme slavit nejdelší den roku. Během víkendu budeme nahlížet do našeho nitra, otevřeme naše srdce, ale především zaměříme svou pozornost na přítomný okamžik. Přezkoumáme naši mysl, budeme jí naslouchat a ukážeme si její sílu. Víkend bude propleten mindfulness cvičeními, která nám blíže posvítí na jejich důležitost a možná se setkáme tváří v tvář s našimi zahrabanými emocemi. Obohatíme to o skvělou domácí rostlinnou stravu, společnost nás samých, sdílení v kruhu, oslavu Slunovratu a uplňku, breathwork, různé styly jógy, vděčnost, sounáležitost, a provoníme to esenciálními olejíčky.

 

Přihlašování do 10.06.2024 na 734 641 596 nebo na mischa@mijomi.cz. Platba – do 7 dnů po přihlášení je potřeba uhradit zálohu ve výši 3000 Kč na účet 115-8303350207/0100 (záloha je nevratná, ale převoditelná na jinou osobu), zbytkovou částku 3800 Kč na stejný účet do 10.06.202. Účast je garantována až po zaplacení zálohy, potvrzení o zaplacení obdržíte e-mailem.

Storno – přihláška je závazná, záloha 3000 Kč je nevratná, můžete ji převést na jinou osobu. Od 10.06.24 je storno poplatek 100%. V případě storna víkendu ze strany organizátora nebo ubytování Vám bude zaplacená částka samozřejmě vrácena.

 Yin & Yang s TobiASEm LorenzEm
19.09.2024 – 22.09.2024

Cena za 8100,-/osoba/retreat

Co na Vás čeká:

 • Yinový a meditační program s Mischou Čech Bónovou
 • Yangový dynamický jógový program s Tobiasem Lorenzem
 • 3noci/4dny v nádherném Dvůr Svatá Maří, který budeme mít pouze pro sebe
 • Strava na rostlinné bázi v podání skvělého Adama z cateringu Hostina Bio
 • Sauna, otužování, ticho přírody, zvířátka na farmě
 • Kakaová ceremonie s ceremoniálním kakaem z Jižní Ameriky
 • Skupinka podobně smýšlejících duší

Na retreatu propleteme mužský a ženský princip. Mužské yangové, energií nabité lekce, povede Tobi  – projdeme si praktikami plnými síly, odhodlání a dynamiky. Společně prozkoumáme sílu těla a mysli a najdeme rovnováhu v pohybu a v energii.
Ženský, chladný, Yin přístup, který nás zavede do jemného světa ženské energie, povede Mischa. Během yinového programu se ponoříme do hlubin meditace, intuice, relaxace a odpočinku. Jinové praktiky nám umožní prozkoumat hlubší vrstvy našeho bytí, najít klid a vyvážené spojení s okolním světem. Během našeho společného pobytu budeme pracovat na integraci těchto protichůdných, ale vzájemně se doplňujících aspektů. Společnou prací dosáhneme harmonie v našem vnitřním a vnějším světě, zdokonalujeme své jógové praktiky a objevíme sílu spojení mužské a ženské podstaty.

Přidejte se k nám na tomto jedinečném retreatu Yin & Yang jógy a objevte krásu, která vzniká spojením dvou základních elementů života. Jsme tady, abychom spolu cestovali směrem k harmonii, lásce a vnitřnímu míru.

Můžete se těšit na Tobiho radostnou energii; klid vyzařující z Mischy; dynamickou jógu, yin jógu; breathwork; meditace; kakao ceremonii; aktivní hraní si; vedenou masáž; spojení se sebou samým as jinými skvělými dušemi. O jídlo se postará lahodný rostlinný catering od Adama z @hostina.bio

 

Rezervaci naleznete zde

Do 7 dnů po přihlášení je potřeba uhradit zálohu ve výši 3100 Kč.

Záloha je nevratná, ale převoditelná na jinou osobu. Zbytkovou částku 5000 Kč doneste prosím v hotovosti na retreat. Účast je garantována až po zaplacení zálohy, potvrzení o zaplacení obdržíte e-mailem.
Na úhradu nezapomeňte do zprávy uvést Zari24-JMÉNO-PŘEJMĚNÍ (např. Zari24-MIROSLAVA-NOVAKOVA).

Zdravá Sebeláska
31.10.2024 – 03.11.2024

pripravujem (:

Přihlašování na mischa@mijomi.cz nebo 734 641 596. Platba – do 7 dnů po přihlášení je potřeba uhradit zálohu ve výši 3000 Kč na účet 115-8303350207/0100 (záloha je nevratná, ale převoditelná na jinou0, na stejný účet do 20.10.2024. Účast je garantována až po zaplacení zálohy, potvrzení o zaplacení obdržíte e-mailem.

Storno – přihláška je závazná, záloha 3000 Kč je nevratná, můžete ji převést na jinou osobu. Od 20.10.24 je storno poplatek 100%. V případě storna víkendu ze strany organizátora nebo ubytování Vám bude zaplacená částka samozřejmě vrácena.