Kakaová ceremonie

Kakaová ceremonie představuje ideální příležitost k prohloubení osobního rozvoje a k posílení vztahů v profesním i osobním životě. Tento rituál, inspirovaný dávnými mayanskými a aztéckými tradicemi, je dnes vyhledáván pro svou efektivitu v podpoře sebeuvědomění a emočního zdraví.

Kakao, známé pro své schopnosti otevírat srdce a zlepšovat náladu, podněcuje hluboké poznání, kreativitu a inspiraci. Pravidelná účast na kakaových ceremoniích může vést k lepší mentální jasnosti a zvýšení pracovní efektivity díky nově objevené vnitřní síle a klidu.

Tyto setkání probíhají v pečlivě kurátovaném skupinovém prostředí, které je zásadní pro kolektivní emoční uzdravení a poskytuje prostor pro introspekci a cílený osobní růst. V moderní době si získaly oblibu pro svou schopnost podporovat všímavost našich vnitřních procesů, zastavit se, pobýt a opravdu zjistit, co naše srdce trápí a jak mu ulevit. Objevte, jak můžete prohloubit své profesní závazky a osobní vztahy prostřednictvím této osvěžující a obohacující zkušenosti.

Moje kakaová cesta

Láska k ceremoniálnímu kakau přišla těsně po porodu mé dcery, kdy jsem si procházela náročnou životní fází. Odchod od milovaného oceánu, nejistota vycházející z nové životní cesty a rány z dětství se setkaly v jeden čas a mé srdce se cítilo ztracené. Milovaná kamarádka žijící v Mexiku mi darovala ceremoniální kakao k narozeninám s přesnou přípravou a to mi změnilo život. Během nesčetných mini ceremoniích samé se sebou, se slzami, s perem a papírem, jsem se učila naslouchat srdci, pocitům, emocím, svému vnitřnímu hlasu; svému vnitřnímu guru.
Ceremoniální kakao jako jemnohmotná medicína mi otevřelo cestu k samé sobě a já cítila obrovskou vnitřní sílu k ukazování čar této medicíny ostatním duším.
Máma kakao si každého z nás zavolá svým způsobem a tím mým je ukázat sílu slov a sílu sdílení. Během ceremonie je vytvořen bezpečný prostor a každý má možnost vytáhnout ze své hloubky dávno zapomenuté, upěchované, skryté bolesti, žaly, nezpracované emoce. Uvolněním hlubokých emocí otevíráme cestu novým možnostem, čerstvému pohledu na svět. Společně vytváříme spojení k samým sobě ale i ostatním. Kakao mi otevřelo cestu samé k sobě a já pochopila, že předávání jeho síly je jedním z mých poslání.

Kakaová Ceremonie

uvolnění.   otevření srdce.    navnímání se. uzemnění.    meditace.    vděčnost.    sdílení. 
práce s dechem.    spojení.    emoce.
      vnímání energie.      bezpečný prostor.      vypuštění.    uvědomění.    kakao.    kruh.     procítění.     lehkost.    odpuštění.